ישראל היום קובע סים זול הכי זול!

Twitter Share This Facebook Send to friend
ישראל היום קובע סים זול הכי זול!

העיתון המוביל ביותר "ישראל היום" השווה מחירים של כל ספקי תקשורת לחו"ל.
סים זול הזולה ביותר לכל יעד.   10.9.14

...... אפשרות נוספת היא להצטייד בסים המתאים לשימוש בחו"ל. חברת "סים זול" היא חברה המציעה כרטיסי סים המתאימים לשימוש בחו"ל לפי יעד הנסיעה שלכם. מקבלים את הסים בדואר או אוספים אותו בנתב"ג בסניף הדואר שבטרמינל 3. כרטיס הסים הוא רב־שימושי לשנה בלבד. כלומר, אם נותרות דקות, אפשר להשתמש בהן. את הסים צריך לקנות לפי ארץ היעד, אך הביאו בחשבון שהוא אינו כולל את מספר הטלפון שלכם ולכן אין עליו את אנשי הקשר שלכם. 
לדברי דויד פרסיקו, מנכ"ל ובעלים של "סים זול", "אנחנו מציעים כרטיסי סים למקומות רבים בעולם, אך הביזנס העיקרי שלנו הוא בארה"ב. החבילות שלנו כוללות שיחות בתוך ארה"ב ללא הגבלה גם לנייד וגם לנייח, ושיחות לישראל לנייח ללא הגבלה. ההגבלה היחידה מארה"ב לארץ היא הגבלת השיחות לניידים ל־250 דקות, אך לפני כל שיחה יש התרעה קולית המודיעה כמה דקות נותרו.
"כמו כן, בארה"ב אנחנו מציעים אינטרנט 4 ג'יגה בדור 4 ללא האטת קצב. אפשר לפתוח גם נקודה חמה, כלומר, להפוך את הטלפון לנקודה חכמה. כך, למשל, אם משפחה מטיילת וההורים לא רוצים לקנות לכל ילד סים, אפשר להמשיך לגלוש באמצעות WiFi. בעצם הופכים את הטלפון לסוג של נתב כדי לייצר WiFi".
לדברי פרסיקו, כאשר רוכשים חבילת תקשורת לחו"ל, יש לשים לב שהיא כוללת גלישה ללא הגבלה או לפחות שמדובר ב־450 מגה. 

לכתבה המלאה לחץ כאן.
 
כתבות שיכולות לעניין אותך