מאמרים

למה סים לארה"ב

למה סים זול לארה"ב?
איך תוכל לנווט ולשלוח ווטסאפ ללא הגבלה במחיר של 1 דולר ליום? איך תוכל להמשיך לקבל שיחות למספר הישראלי הרגיל שלך חופשי וללא עלויות? נוסעים בקבוצה? אין צורך לרכוש לכל אחד חבילה ללא הגבלה! כל התשובות בפנים.

חוויית סים עולמית

נוסעים לכמה מדינות? צריכים להשתמש ב-IPAD או IPHONE כדי לנווט ב-GPS, לדבר בשיחות VOIP, לקרוא דואר אלקטרוני ולדעת שהכל ללא הגבלה? נכון זה נשמע לא אמיתי, אבל בואו תקראו  על חוויה אישית שלי.

כרטיס סים לכל העולם

החידוש הזה עושה את ההבדל עבורכם. הוא משדרג את התקשורת בינכם לבין מקום העבודה שלכם, את התקשורת בינכם לבין המשפחה והאהובים שלכם. מעבר לכך, כנראה ואתם חוסכים על ידי התנהלות זו גם די הרבה כסף. לא עוד תשלום גבוה עבור דקת שיחה. מעתה פחות על הרבה יותר. מדובר על כרטיס סים עולמי.

ביטוח נסיעות - Passport Card

סים זול ממליצה ביטוח מהפכני בנסיעה לחו"ל -  PassportCardיקב סוכנות לביטוח דואגת לסל פתרונות ביטוח ומציעה לכם את ה- PassportCard, דור חדש בביטוח נסיעות לחו"ל. PassportCard הינו כרטיס ביטוח מגנטי, המעניק פתרון חדשני לנסיעותיכם ברחבי העולם. באמצעות הכרטיס תוכלו לשלם עבור שירות רפואי ולקבל שירותים נוספים בחו"ל, מבלי שתצטרכו להוציא כסף מהכיס וללא צורך בבירוקרטיה הכרוכה בהגשת תביעה לחברת הביטוח. הכרטיס המגנטי של PassportCard ישלם עבור המבוטח את החשבון רפואי וכל זאת ללא השתתפות עצמית! שירות מהפכני נוסף שמעניק PassportCard, במקרה של עיכוב כבודה.

1 2 3 4 5