מאמרים

הדרך שלכם לביצוע שיחות לחול במחירים שפויים

הדרך שלכם לביצוע שיחות לחול במחירים שפויים
האנושות כולה הפכה להיות כפר קטן וגלובלי, שבמסגרתו תקשורת עם אנשים במדינות זרות הפכה להיות עניין שבשגרה גם עבור האדם הפשוט. שיחות לחול הפכו בעקבות כך להיות חלק משגרת החיים שלנו, והן בלתי נמנעות. אך איך אפשר להימנע מסכומי העתק שאנחנו משלמים על שיחות אלה? ואיך אפשר להמשיך ולנהל תקשורת רציפה עם חו"ל, מבלי להוציא כל כך הרבה כסף? לפניכם הדרך השימושית ביותר לחיסכון בהוצאות שיחות הטלפון לחו"ל.

טיפים שיחסכו לכם בשיחות בחוץ לארץ

פלאפון חו"ל יאפשר לכם גלישה נגישה בכל מקום בו תהיו בחו"ל ללא הוצאת כספיות מיותרות, לא תצטרכו לדאוג לתקציב תקשורת סלולרית שלכם ולא תהיו מופתעים מחשבון הטלפון כאשר תחזרו לארץ

חיוג ישיר לישראל.


סים-זול השיקו  פתרון- שיווק סימים מקומיים המעניקים לך שיחות וגלישה במחיר שפוי שעליהם "מולבש" מספר ישראלי אליו ניתן לבצע "עקוב אחרי" מה שמשאיר את המספר הישראלי שלי פה בארץ, זה שכולם מכירים, שיצלצל בסים- זול שלי כשאני בטיול.
החסרון העיקר בסימים המקומיים הוא שהשיחות שלהם בלתי מוגבלים, אבל לשיחות פנימיות. הפתרון שמצאו בסים זול הוא חיוג דרך מספר גישה- כלומר מחייגים למספר מקומי- וממנו מחייגים לישראל.
גם לזה נמצא פתרון

חופשת פסח עם הילדים בארה"ב

חופשת פסח עם הילדים בארה"ב: לגעת בטבע
 
את הטיול המשפחתי שלכם לארה"ב ככל הנראה תתכננו בקפידה כך שלא תפספסו את האתרים הפופולאריים והמפורסמים שכולם ממליצים, אך לארה"ב יש הרבה מה להציע מעבר, במיוחד בכל הקשור לטבע, פארקים לאומיים, נופים ומסלולי טיולים. בין המקומות המומלצים לביקור עם ילדים
1 2 3 4 5