לקוחות מספרים

 
שרונה שמש - הנסיעה שלי לארה"ב
06/08/2013
תודה רבה לסימזול על השירות המהיר והאדיב. טסתי לארה"ב למשך חודש ימים. כמה ימים לפני הטיסה קראתי על סימזול והחלטתי לגשת למשרדים ולרכוש סים אמריקאי. רכשתי סים אשר כלל שיחות ללא הגבלה+ גלישה ללא הגבלה+ הודעות טקסט. ברגע הנחיתה בארה"ב הפעלתי את הסים. הכל עבד בלי שום בעיות. דיברתי באופן חופשי גם בשיחות פנים וגם שיחות לישראל. האינטרנט עבד באופן שוטף וזה עזר לי להשתמש באפליקציות חשובות, וואטס אפ וכמובן באפליקציות ניווט. הכי חשוב- ידעתי בדיוק כמה שילמתי מבלי לחזור לארץ ולקבל הלם מחשבון סלולרי מנופח. 3 ימים לפני החזרה לארץ הייתה לי בעיה עם הסים. שלחתי מייל לסימזול וקיבלתי מענה מיידי ופתרון. מהיום אני יודעת שכל טיסה שלי בעתיד תיהיה עם סימזול! תודה רבה על השירות האדיב, המקצועי והמהיר.
 
 
‏ארגון גולשי גלים חירשים בישראל עידו דר - תודה רבה לצוות סים זול
15/01/2013
תודה רבה לצוות סימזול על העזרה והסבלנות ותפירת חבילה מיוחדת לתקשורת בחוץ לארץ עבור הגולש-גלים החירש עידו דר אל שייצג את ישראל באליפות העולם לחירשים בהוואי!!
 
 
שמעון ברנדלר - תודה על השירות בבלגיה
14/01/2013
חן חן לך
נתת למושג שירות משמעות חדשה
תודה, ותודה גם לראובן שהכיר לי אותך והמליץ
להתראות בפעם הבאה.
 
 
שני כהן - תודה
29/12/2012
מומלץ מומלץ. לא רק הכדאיות הכלכלית, בראש ובראשונה היחס והשירות הטוב. תודה מיוחדת לדוד על השירות האדיב בכל רגע, נתקלתי במספר בעיות ולאורך כל הדרך התייחס ועזר בנחמדות ואדיבות. זו לא פעם ראשונה שלי אתכם.. ונחמד היה לגלות שזה אופי השירות שלכם, המשיכו בדרככם. נתראה בנסיעה הבאה .. תודה רבה, שני.
 
2 3 4 5 6 7 8 9 10
הוסף ביקורת